Partnereink

Gyeplabda bajnokság - U18

| Módosítva: 2016. március. 06., vasárnap - 16:34:57

Gyeplabda

A BKGDSE-FASOR gyeplabda csapata 2015-ben alakult. Tagjai gimnazista lányok. A legfiatalabb 14, a legidősebb 17, de a csapat magját 15-16 éves lányok alkotják. Többen közülük már néhány éve űzik a gyeplabda sportot, de vannak közöttük olyanok is, akik az idei évben kezdték. A csapatban az összetartás erős, nem csak az eredményért, hanem egymásért is küzdenek a pályán. Hetente kétszer két órát edzenek.

2016-ban indulnak az U18-as, és a Felnőtt női Nemzeti Bajnokságban. Fiatal koruk ellenére nagy komolysággal és odafigyeléssel készülnek a meccsekre.

A csapat két meccset játszott a faddi sportcsarnokban. Az első meccset a Gerjen csapata ellen 4-2-re elvesztette. A lányok az első félidőben egy kicsit ijedten játszottak, és négy gólt kaptak. A második félidőre megnyugodtak, és kettő nullára megnyerték, de ez már kevés volt a végső győzelemhez.

A második meccset a Főnix SE csapata ellen 6-1-re megnyerték. Itt már bátran, összeszedetten játszottak. Jelenleg harmadikok a bajnokságban.