Kapcsolat

1071 Budapest,
Városligeti fasor 17-21.

Adószám: 19011383-2-42


Porta: +36-1/321-1200
Titkárság: +36-1/322-4406
Fax: +36-1/342-2985
E-mail: [|]

Bővebben...

Heti istentisztelet

Partnereink

Tanárok

| Módosítva: 2022. szeptember. 28., szerda - 11:06:17
Ágoston Béla agoston.bela@fasori.hu ének hétfő 3. óra
Bakonyi Nikoletta bakonyi.nikoletta@fasori.hu angol hétfő 3. óra
Bátovszky János batovszky.janos@fasori.hu biológia, kémia szerda 9. óra
Bencze Dávid bencze.david@fasori.hu történelem, állampolgári ismeretek csütörtök 6. óra
Bencsik Éva bencsik.eva@fasori.hu német nyelv csütörtök 4.óra
Benkőné Di Giovanni Rita digi.rita@fasori.hu kémia, matematika szerda 4. óra
Bognár Ildikó bognar.ildiko@fasori.hu magyar nyelv és irodalom, történelem csütörtök 4. óra
Bokros Vera bokros.veronika@fasori.hu katolikus hittan hétfő 7. óra
Czapekné Egervári Orsolya egervari.orsolya@fasori.hu angol nyelv, történelem kedd 2. óra
Csekéné Veber Gabriella veber.gabriella@fasori.hu angol nyelv csütörtök 2. óra
dr. Csepregi András csepregi.andras@fasori.hu evangélikus hittan csütörtök 6. óra
Csernus Rita csernus.rita@fasori.hu biológia, kémia hétfő 1. óra
Dávid Lászlóné david.laszlone@fasori.hu földrajz, német, testnevelés, gyeplabda szerda 6. óra
dr. Érfalvy Lívia erfalvy.livia@fasori.hu magyar nyelv és irodalom. német nyelv kedd 2. óra
Fazekas Lilla fazekas.lilla@fasori.hu angol, német nyelv kedd 5. óra
Ferenczi Zsolt ferenczi.zsolt@fasori.hu gyeplabda szerda 17:30
dr. Kardon Ferenc kardon.ferenc@fasori.hu biológia, kémia szerda 4. óra
dr. Kodácsy-Simon Eszter eszter.simon@lutheran.hu evangélikus hittan hétfő 2. óra
dr. Palágyi Györgyné palagyi.gyorgyne@fasori.hu fizika, matematika péntek 5 óra
Dr. Pánczélné Hatvani Hajnalka hatvani.hajnalka@fasori.hu angol nyelv hétfő 1. óra
Hűvös Tamás huvos.tamas@fasori.hu biológia hétfő 3. óra
Ecker Anita ecker.anita@fasori.hu német szerda 5. óra
Fabiny Katalin fabiny.katalin@fasori.hu angol nyelv, német nyelv shétfő 6. óra
Gergely Gábor  gergely.gabor@fasori.hu latin, történelem csütörtök 6. óra
Gianone Kinga gianone.kinga@fasori.hu angol kedd 4. óra
Hajdó Ákos hajdo.akos@fasori.hu biológia, testnevelés csütörtök 2. óra
Hajnóczi Eszter hajnoczi.eszter@fasori.hu olasz nyelv, művészettörténet szerda 5.óra
Halász Tamás Gábor halasz.tamas@fasori.hu matematika hétfő 7. óra
Hámor Endre hamor.endre@fasori.hu biológia, földrajz szerda 3. óra
Haraszti Réka haraszti.reka@fasori.hu német nyelv, angol nyelv csütörtök 5. óra
Izsa Éva izsa.eva@fasori.hu matematika, fizika, informatika csütörtök 8. óra
Jernei Anikó jernei.aniko@fasori.hu rajz és vizuális kultúra hétfő 7. óra
Karakas Mariann karakas.mariann@fasori.hu informatika kedd 5. óra
Károlyfalvi Zsolt karolyfalvi.zsolt@fasori.hu evangélikus hittan szerda 4. óra
Knobloch Ilona knobloch.ilona@fasori.hu néptánc  
Kolozsi Orsolya kolozsi.orsolya@fasori.hu magyar hétfő 6. óra
Koren Pálné koren.palne@fasori.hu történelem szerda 2. óra
Kovácsné Gyarmathi Krisztina gyarmathi.krisztina@fasori.hu informatika, matematika szerda 5. óra
Kozmáné Bozsits Margit  bozsits.margit@fasori.hu matematika péntek 5. óra
Költő Emese kolto.emese@fasori.hu fizika, kémia hétfő 6. óra
Kránicz József kranicz.jozsef@fasori.hu tánc kedd 4. óra
Liskány-Bizó Barbara  bizo.barbara@fasori.hu tanulószoba hétfő 7. óra
Nagy Sándor nagy.sandor@fasori.hu könyvtár, magyar nyelv és irodalom, történelem szerda 2. óra
Németh Magdolna nemeth.magdolna@fasori.hu magyar nyelv és irodalom szerda 2. óra
Németh-Roszik  Andrea roszik.andrea@fasori.hu magyar nyelv és irodalom, történelem csütörtök 5. óra
Némethné Szlávik Andrea szlavik.andrea@fasori.hu testnevelés hétfő 5. óra
Nováky Andrea novaky.andrea@fasori.hu ének-zene szerda 7. óra
Pacz Mercédesz pacz.mercedesz@fasori.hu magyar nyelv és irodalom szerda 6. óra
Pál Beáta pal.beata@fasori.hu református hittan hétfő 7. óra
Rácz  Ildikó Katalin racz.ildiko@fasori.hu fizika péntek 4. óra
Ritter Katalin ritter.katalin@fasori.hu magyar nyelv és irodalom hétfő 5. óra
Ritterné Mocskónyi Zsuzsanna mocskonyi.zsuzsa@fasori.hu magyar nyelv és irodalom, történelem csütörtök 3. óra
Sárai -Szabó Linda Noémi sarai.linda@fasori.hu magyar nyelv és irodalom, német nyelv csütörtök 4. óra
Sári Éva sari.eva@fasori.hu könyvtár, magyar nyelv és irodalom  
Sárosi Mária sarosi.maria@fasori.hu hittan hétfő 7. óra
Schranz Ambrus schranz.ambrus@fasori.hu történelem csütörtök 5. óra
Szabados Lilla szabados.lilla@fasori.hu matematika, fizika kedd 6. óra
Szabolczki Zsuzsanna szabolczki.zsuzsanna@fasori.hu matematika szerda 5. óra
Szalai Ildikó szalai.ildiko@fasori.hu spanyol nyelv, média és mozgókép kultúra szerda 4. óra
Szalai Lívia Katalin szalai.livia@fasori.hu matematika péntek 2. óra
Szatmáry Adrienn szatmary.adrienn@fasori.hu angol nyelv hétfő 6. óra
Szita Rita Marianna szita.rita@fasori.hu magyar nyelv és irodalom, földrajz és a katolikus hittan kedd 3. óra
Szűcs Emese szucs.emes@fasori.hu matematika, fizika csütörtök 2. óra
Tarcsa Edit tarcsa.edit@fasori.hu református hittan csütörtök 4. óra
Tasnádi Zsuzsanna tasnadi.zsuzsanna@fasori.hu latin nyelv, francia nyelv kedd 3. óra
Teleki András teleki.andras@fasori.hu földrajz, testnevelés kedd 2. óra
Ungi Anita ungi.anita@fasori.hu német nyelv kedd 1. óra
Valló Eszer vallo.eszter@fasori.hu angol nyelv péntek 4. óra
Varga Tamásné varga.tamasne@fasori.hu testnevelés, gyógytestnevelés csütörtök 10. óra
Weiszné Dobai Mónika dobai.monika@fasori.hu hittan szerda 4. óra
Wolf Károly wolf.karoly@fasori.hu testnevelés kedd 5. óra

Hasznos linkek

Események