Kapcsolat

1071 Budapest,
Városligeti fasor 17-21.

Porta: +36-1/321-1200
Titkárság: +36-1/322-4406
Fax: +36-1/342-2985
E-mail: [|]

Bővebben...

Heti istentisztelet

Partnereink

Tanárok

| Módosítva: 2020. június. 05., péntek - 10:35:54
Név Email cím Szak Fogadó óra ideje
Antal Katalin antal.katalin@fasori.hu biológia, földrajz csütörtök 3. óra
Bátovszky János batovszky.janos@fasori.hu biológia, kémia szerda 9. óra
Bencze Dávid bencze.david@fasori.hu történelem, állampolgári ismeretek csütörtök 7. óra
Benkőné Di Giovanni Rita digi.rita@fasori.hu kémia, matematika szerda 3. óra
Birkás-Sztrókay Edit sztrokay.edit@fasori.hu történelem, evangélikus hittan hétfő 4. óra
Bodovits László bodovits.laszlo@fasori.hu kémia, informatika szerda 5. óra
Bognár Ildikó bognar.ildiko@fasori.hu magyar nyelv és irodalom, történelem péntek 7. óra
Bokros Vera bokros.veronika@fasori.hu    
Broczkyné Gottlieb Katalin gottlieb.katalin@fasori.hu katolikus hittan szerda 6. óra
Császár Györgyné szathmary.adrienn@fasori.hu angol nyelv kedd 7. óra
Csekéné Veber Gabriella veber.gabriella@fasori.hu angol nyelv kedd 1. óra
dr. Csepregi András csepregi.andras@fasori.hu evangélikus hittan csütörtök 4. óra
Csernus Rita csernus.rita@fasori.hu biológia, kémia csütörtök 4. óra
Czapekné Egervári Orsolya egervari.orsolya@fasori.hu angol nyelv, történelem kedd 2. óra
Cziczka Katalin cziczka.katalin@fasori.hu magyar nyelv és irodalom, történelem hétfő 2. óra
Czinegéné Karl Éva karl.eva@fasori.hu angol nyelv  
Dávid Lászlóné david.laszlone@fasori.hu földrajz, német, testnevelés, gyeplabda szerda 3. óra
Édes Gábor edes.gabor@fasori.hu református hittan szerda 6. óra
dr. Érfalvy Lívia erfalvy.livia@fasori.hu magyar nyelv és irodalom. német nyelv hétfő 3. óra
dr. Kardon Ferenc kardon.ferenc@fasori.hu biológia, kémia kedd 7. óra
dr. Palágyi Györgyné palagyi.gyorgyne@fasori.hu fizika, matematika kedd 5. óra
Fabiny Katalin fabiny.katalin@fasori.hu angol nyelv, német nyelv kedd 5. óra
Fodor László fodor.laszlo@fasori.hu média és mozgókép kultúra péntek 3. óra
Gergely Gábor gergely.gabor@fasori.hu latin, történelem péntek 3. óra
Győrffy Eszter gyorffy.eszter@fasori.hu református hittan kedd 2. óra
Hajdó Ákos hajdo.akos@fasori.hu biológia, testnevelés csütörtök 1. óra
Hajnóczi Eszter hajnoczi.eszter@fasori.hu olasz nyelv, művészettörténet péntek 2. óra
Halász Tamás Gábor halasz.tamas@fasori.hu matematika szerda 4. óra
Hámor Endre hamor.endre@fasori.hu biológia, földrajz kedd 7. óra
Haraszti Réka haraszti.reka@fasori.hu német nyelv, angol nyelv péntek 6. óra
Hursán Szabolcs hursan.szabolcs@fasori.hu latin nyelv kedd 8. óra
Illés László illes.laszlo@fasori.hu testnevelés hétfő 2. óra
Ittzés Szilvia ittzes.szilvia@fasori.hu angol nyelv csütörtök 5. óra
Izsa Éva izsa.eva@fasori.hu matematika, fizika, informatika csütörtök 4. óra
Janka Szofia janka.szofia@fasori.hu német nyelv hétfő 6. óra
Jernei Anikó jernei.aniko@fasori.hu rajz és vizuális kultúra hétfő 5. óra
Knobloch Ilona   néptánc  
Kodácsy-Simon Eszter eszter.simon@lutheran.hu evangélikus hittan  
Koren Pálné koren.palne@fasori.hu történelem csütörtök 4. óra
Kovácsné Gyarmathi Krisztina gyarmathi.krisztina@fasori.hu informatika, matematika szerda 4. óra
Kozmáné Bozsits Margit bozsits.margit@fasori.hu matematika csütörtök 3. óra
Kránicz József kranicz.jozsef@fasori.hu tánc kedd 4. óra
Liskány-Bizó Barbara bizo.barbara@fasori.hu tanulószoba csütörtök 4. óra
Majoros Szidónia majoros.szidonia@fasori.hu angol, német kedd 4. óra
Nagy Sándor nagy.sandor@fasori.hu könyvtár, magyar nyelv és irodalom, történelem szerda 7. óra
Németh Magdolna nementh.magdolna@fasori.hu magyar nyelv és irodalom szerda 3. óra
Németh-Roszik  Andrea roszik.andrea@fasori.hu magyar nyelv és irodalom, történelem hétfő 3. óra
Némethné Szlávik Andrea szlavik.andrea@fasori.hu testnevelés kedd 4. óra
Nováky Andrea novaky.andrea@fasori.hu ének-zene szerda 2. óra
Pál Beáta pal.beata@fasori.hu református hittan  
Rácz  Ildikó Katalin racz.ildiko@fasori.hu fizika péntek 4. óra
Ritterné Mocskónyi Zsuzsanna mocskonyi.zsuzsa@fasori.hu magyar nyelv és irodalom, történelem csütörtök 2. óra
Sárai -Szabó Linda Noémi sarai.linda@fasori.hu magyar nyelv és irodalom, német nyelv hétfő 3. óra
Sári Éva sari.eva@fasori.hu könyvtár, magyar nyelv és irodalom  
Szabados Lilla szabados.lilla@fasori.hu matematika, fizika péntek 4. óra
Szabolczki Zsuzsanna szabolczki.zsuzsanna@fasori.hu matematika szerda 7. óra
Szalai Ildikó szalai.ildiko@fasori.hu spanyol nyelv, média és mozgókép kultúra szerda 5. óra
Szalai Lívia Katalin szalai.livia@fasori.hu matematika szerda 4. óra
Szita Rita szita.rita@fasori.hu magyar nyelv és irodalom, földrajz és a katolikus hittan csütörtök 2. óra
Szücs Emese szucs.emese@fasori.hu matematika, fizika  
Tasnádi Zsuzsanna tasnadi.zsuzsanna@fasori.hu latin nyelv, francia nyelv hétfő 3. óra
Tátrai Anikó tatrai.aniko@fasori.hu francia nyelv hétfő 5. óra
Teleki András teleki.andras@fasori.hu földrajz, testnevelés szerda 5. óra
Tóth Lilla toth.lilla@fasori.hu angol nyelv szerda 5. óra
Udvardi Edit udvardi.edit@fasori.hu matematika, fizika csütörtök 6. óra
Ungi Anita ungi.anita@fasori.hu német nyelv hétfő 6. óra
Varga Tamásné varga.tamasne@fasori.hu testnevelés szerda 6. óra
Wolf Károly wolf.karoly@fasori.hu testnevelés csütörtök 6. óra
Zombori Ottó zombori.otto@fasori.hu matematika, fizika  

Hasznos linkek

Események